• Jak zapisać dziecko do nas?

 • Witamy na stronie Przedszkole-Plock.pl

  W naszej siedzibie przy ul. Lachmana w Płocku Wasze dzieci znajdą doskonałą opiekę, kreatywne zabawy, przyjazną w formie naukę i wykształconą kadrę.

  Jesteśmy pewni, że lata spędzone w Pinokio pozostaną na długo w pamięci naszych podopiecznych!

  Pobierz:

 • Kompleksowe nauczanie
  dostosowane do wieku dziecka
 • Rozwijające zajęcia dodatkowe

  Kreatywność i rozwój

 • Pozytywne środowisko
  dla nauki dzieci
 • Edukacyjne wycieczki terenowe
   Oraz prezentacje szkolne
 • Nasze Grupy

  Nasze dzieciaki mają wybór! żłobek i przedszkole!
  • Przedszkole
   • Duże Smyki
    Grupa
  • Żłobek
   • Smyki
    Grupa
 • Poznaj naszych pracowników

  Wykształceni i doświadczeni w opiece nad małymi dziećmi
 • Kadrę Przedszkola tworzy zespół wspaniałych nauczycieli, specjalistów, lektorów i instruktorów

 • Kadra przedszkola Pinokio posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, stale również dokształca się w zakresie różnych, nowoczesnych form kreowania rozwoju przedszkolaków.

 • Przy zatrudnieniu odpowiedniej kadry duży nacisk kładziemy na wieloetapowy proces rekrutacji. Zależy nam, aby Państwa dziećmi opiekowali się profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy nie tylko mają odpowiednie wykształcenie, wiedzę z zakresu pedagogiki i psychologii, ale również posiadają pasję, charyzmę i kochają ludzi.

  Zapraszam do naszych przedszkoli

 • Kontakt

  Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w placówce jest radca prawny Jakub Pikała, kancelaria@pikala.pl
  • Adres

   Prywatne Przedszkole i Żłobek „Pinokio” z Oddziałami Integracyjnymi
   09-402 Płock, ul. Lachmana 2 A

  • Telefon & E-mail

   Telefon: (24) 366-14-18
   Komórka: 575-209-109
   przedszkolepinokio@poczta.fm

  • Godziny pracy:

   Poniedziałek – Piątek
   6.30 – 17.00
   Weekend – zamknięte

 • UWAGA, klikając przycisk „wyślij”akceptując niniejszą zgodę, zgadza się Pan/Pani na dobrowolne przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia / zapytania. Informujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Magdalena Kozłowska „Edukacja i Nowoczesność” REGON: 147373543, ul. Z. Padlewskiego 4B, 09-402 Płock. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do kontaktu z Administratorem. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia / zapytania. Podane dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom: producentom, firmom transportowym i informatycznym, jeżeli jest to niezbędne dla obsługi zgłoszenia / zapytania, np. jeżeli dotyczy to postępowania reklamacyjnego. Zapewniamy, że podane dane osobowe nie będą przekazywane w związku z obsługą zgłoszenia / zapytania poza Europejski Obszar Gospodarczy, nie zostaną objęte zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, dane osobowe nie będą również profilowane, za wyjątkiem ewentualnych plików Cookies na stronie internetowej. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do obsługi zgłoszenia / zapytania, chyba że okres dłuższy wynikałby z obowiązku lub uprawnienia wynikającego wprost z przepisów prawa. Informujemy, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (tj. bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. W tym celu należy się skontaktować się z Administratorem pisemnie – drogą tradycyjną lub pisząc na adres e-mail: przedszkolepinokio@poczta.fm. Nadmieniamy, iż przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Messenger icon
Wyślij wiadomość przez FB