• Jak zapisać dziecko do przedszkola?

• Kompleksowe

nauczanie, dostosowane do wieku dziecka

• Organizacja

wycieczek terenowych i prezentacji szkolnych

• Indywidualne

podejście do każdego dziecka

• Nauka

program z opieki po zajęciach

• Zajęcia

dodatkowe, rozwijające kreatywność i umiejętności

• Pozytywne

środowisko dla nauki dzieci

• Profesjonalizm

Wiemy, jak ważna jest edukacja dzieci, dlatego do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

• Opiekuńczość

Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują jeszcze podejścia rodzinnego, dlatego kadrę przedszkolną traktują jak ciocie. Rozumiemy to, dzięki czemu dzieci nie przeżywają tak mocno rozstania z rodzicami.

• Edukacja

Stawiamy na wszechstronny rozwój Państwa dzieci, dlatego w naszej ofercie proponujemy różne zajęcia dodatkowe, rozwijające umiejętności przedszkolaków: rytmika, język angielski, gimnastyka, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne.

• Profesjonalizm

• Opiekuńczość

• Edukacja

• Morbi Praesent

Praesent est retrum interdum node gravida vehicula maecenas morbi elite a forte not loareet.

• Congue Gravida

Elipsis magna node terminal nulla elementum travis vehicula undo maecenas est terminal.

• Maecenas Node

Diaspis movum blandit elementum pulvinar detos morbi a dosis maecenas retrum gravida.

• Terminal Vehicula

• Latest Photos

With education and experience in early childhood care
  • See Our Kindergarten Photo Gallery!

• Etos Praesent

• Congue Modest

• Maecenas Elementum

• Forte Lacibius

• Pytania i Odpowiedzi
    Pytanie nr 1

Odpowiedź na to pytanie. Nie za długa, nie za krótka – ale taka w sam raz. Odpowiedź na to pytanie. Nie za długa, nie za krótka – ale taka w sam raz.

Pytanie nr 2

Odpowiedź na to pytanie. Nie za długa, nie za krótka – ale taka w sam raz.

Pytanie nr 3

Ostatnie Pytanie

• Czy wiesz, że...
    • Czy wiesz ile dzieci mieliśmy pod opieką?1521
    • Czy wiesz ile godzin zajęć oferujemy w roku?705
    • Wiesz ile wydajemy co roku posiłków?3150
    • To koszt w zł za jedno dziecko!350
  • Nasze Klasy

Nasze przedszkolaki mają wybór! Cztery klasy dedykowane
  • Zapewniliśmy cztery klasy, w których znajdują się kilku-kilkunastoosobowe grupy maluchów, w różnym od wieku.

• Zajęcia w każdej grupie dostosowane są do wieku dzieci, dzięki czemu odpowiednio stymulujemy ich rozwój.

• Little Lambs
        Month olds