• Profesjonalizm

Wiemy, jak ważna jest edukacja dzieci, dlatego do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

• Opiekuńczość

Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują jeszcze podejścia rodzinnego, dlatego kadrę przedszkolną traktują jak ciocie. Rozumiemy to, dzięki czemu dzieci nie przeżywają tak mocno rozstania z rodzicami.

• Edukacja

Stawiamy na wszechstronny rozwój Państwa dzieci, dlatego w naszej ofercie proponujemy różne zajęcia dodatkowe, rozwijające umiejętności przedszkolaków: rytmika, język angielski, gimnastyka, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne.

• DOPISZ!

Przedszkole zapewnia również dzieciom opiekę psychologiczno-pedagogiczną oraz logopedyczną.

• „Dowiedziałam się od innej mamy, że jej dziecko chodzi do fajnego przedszkola, grupy są nieduże, panuje miła i rodzinna atmosfera. W krótkim czasie moje dziecko dobrze zaaklimatyzowało się w grupie rówieśników, a Pani opiekująca się grupą, to najlepsza ciocia na świecie”

Marzena
    • „Co mnie najbardziej zaskoczyło? To, że w przedszkolu jest cicho i spokojnie, dzieci w salach bawią się przy muzyce, rysują, tańczą, śpiewają, a przede wszystkim są zadowolone i uśmiechnięte”

Sylwia
    • „W przedszkolu pracują sympatyczne i uśmiechnięte nauczycielki”

Marta
  • Poznaj naszych pracowników

Wykształceni i doświadczeni w opiece nad małymi dziećmi
  • Nasz zespół składa się z sześciu nauczycieli grup oraz nauczyciela rytmiki.

• Kadra przedszkola Pinokio posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, stale również dokształca się w zakresie różnych, nowoczesnych form kreowania rozwoju przedszkolaków.

• Joanna Malczyk
    • Agnieszka Laskowska
    • Aneta Banaszczak
    • Joanna Rosińska
    • Ewelina Rakowska
    • Aleksandra Stanisławska
    • Milena Sieradzka
    • Martyna Pepławska
    • Jolanta Ambroziak
      Nauczyciel
  • Dziecko długo noszone na rękach nigdy nie nauczy się chodzić. - Przysłowie Fińskie
  • Jak zapisać dziecko do przedszkola?

• Napisz:

Przedszkole Pinokio
      Ul. Padlewskiego 4
      09-402 Płock

• Telefon i E-mail

przedszkolepinokio@poczta.fm

• Godziny Otwarcie

Poniedziałek – Piątek: 5.45 – 17.00
      Weekend: Zamknięte

• Zajęcia

Rano, 08.00 – 12.00
      Popołudniu, 13.00 – 17.00
      Cały dzień, 8:00 – 17:00

• Skontaktujemy się

Wszystkie pola oznaczone * powinny zostać wypełnione.

Messenger icon
Wyślij wiadomość przez FB